Sport. 18. BIVŠI TRENER CRNO-BELIH OKRENUO NOVI LIST. TRINKIJERI PROMENIO FOTKU NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: Ovo se Grobarima nimalo neće svideti, čak se i zvezdašima zgadio! 11. SVE JE REKAO. STOJAKOVIĆ OTVORIO DUŠU: Da, postojao je problem u ekipi iz …

Lajme Sporti nga vendi e bota – Telegrafi Askund nuk ka më shumë emocione se sa në sport. Qe ti ndjejmë edhe më shumë këto emocione, pos lajmeve të shpejta dhe të sakta për sportin vendore dhe të huaj, ne kemi sjellur risi të tjera në këtë rubrike si: Livesocre dhe rubrika të veçanta për klubet dhe ligat kryesor. Lajmet e fundit - Telegrafi Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. Sporti shqiptar (gazetë) - Wikipedia Sporti shqiptar është gazeta e parë sportive në Shqipëri dhe e para e këtij lloji në Ballkan. Themeluesit e saj ishin Anton Mazreku, njëkohësisht kryeredaktor i saj, themeluesi i gazetarisë sportive, bashkë me Luigj Shalën e Aqif Dominin.. Pas katër vjet ndërprejeje për shkak të Luftës, ajo rifillon me emrin “Sporti” e më pas merr dhe atë cilësorin “popullor”, siç Sport Ekspres - YouTube

Sport – Lajmi.net

POLSAT Sport Premium 5 - Program TV POLSAT Sport Premium 5 w programie telewizyjnym. Program TV stacji POLSAT Sport Premium 5. Sprawdź aktualny program telewizyjny kanału POLSAT Sport Premium 5.

Askund nuk ka më shumë emocione se sa në sport. Qe ti ndjejmë edhe më shumë këto emocione, pos lajmeve të shpejta dhe të sakta për sportin vendore dhe të huaj, ne kemi sjellur risi të tjera në këtë rubrike si: Livesocre dhe rubrika të veçanta për klubet dhe ligat kryesor.

Sport E shpalli Tiranën kampione, flet Emanuel Egbo: Ishte si profeci, në janar fillova të besoja se mundesha Anëtari i Komitetit Ekzekutiv të FSHF-së: Tirana na ka dhënë një emocion të fortë Sport Express Ведущий спортивный интернет-портал Спорт-Экспресс. Самые свежие новости спорта, обзоры соревнований Sport Ekspres - Home | Facebook Sport Ekspres, Tirana, Albania. 24K likes. Gazeta sportive tashmë 24 orë online, me lajme nga vendi dhe bota, me shpejtësi, korrektësi dhe origjinalitet. Sporti – Gazeta Koha Jone